Alex Art Gallery

wp galerie ceske plastiky a sochy praha karlin alex art gallery   Každý obchodník by měl přemýšlet nad tím, jak reinvestuje své zisky. Je mnoho variant, jak naložit s utrženými penězi. Globální trhy nabízí různé varianty více či méně toxických aktiv, do kterých investujeme především pod tlakem mediálních či pseudo odborných masírek, které v závěru pouze vedou ke splnění obchodních statistik té či oné společnosti. Jakožto osoba vzdělaná ekonomií a dlouhodobě zaujatá uměním jsem v roce 2013 otevřel kamennou galerii zaměřenou na české umění – malba a socha.

   Zaměřuji se na současné i nežijící autory. Volím strategickou kombinaci obou skupin jak malba/socha, tak současní/historičtí autoři. Všechny parametry mají však společného  jmenovatele – kvalitu.

   V případě Vašeho zájmu o konzultaci na téma Investování do umění mě můžete kontaktovat na alesknupp@gmail.com či 731 152 095. Nabízím objektivní náhled na problematiku, bez povahového poškození uměleckou školou.

   Současným autorům pořádám výstavy s úvodními vernisážemi, tisknu katalogy, točím krátká videa a tvořím multimediální prezentaci jejich jmen tak, aby se veřejnosti umění představilo ve své pravé podobě a nejvyšší kvalitě. Důležitost tohoto oboru bývá dnešní dobou často opomíjena. Je to alarmující stav, který se musí změnit.

   Více se dočtete na mém webu galerie – alexartgallery.eu